Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Bukiet Anturium

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Bukiet z anturium z doręczeniem pod wskazany adres to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą złożyć życzenia, ale nie mogą zrobić tego osobiście. Decydując się na wysyłkę kwiatów możesz mieć pewność, że będzie ona miłym zaskoczeniem dla odbiorcy. Obdarowana osoba z pewnością doceni Twój miły gest. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 3 kwiatów
Średni - składa się z ok. 5 kwiatów
Duży - składa się z ok. 7 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Poczta i Kwiaty Lublin - otrzymaj zniżkę do 10% NA STAŁE. Jak tego dokonać? Załóż konto albo zaloguj się na naszej stronie internetowej zanim złożysz zamówienie i zamów artykuł. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu przy nowych zamówieniach. Maksymalny opust to 10%.

Opinie klinetów