Bukiet 35 kolorowych tulipanów

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wiązanka składająca się z 35 kolorowych tulipanów to wspaniały podarunek pasujący na urodziny lub inną okazję. Tulipany można podarować zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Wysłane wraz z karnecikiem z wiadomością od Nadawcy wywołają uśmiech na twarzy Odbiorcy.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Poczta i Kwiaty Lublin - otrzymaj zniżkę do 10% NA STAŁE. Jak tego dokonać? Załóż konto albo zaloguj się na naszej stronie internetowej zanim złożysz zamówienie i zamów artykuł. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu przy nowych zamówieniach. Maksymalny opust to 10%.