Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Bukiet kwiatów w wazonie

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Kwiaty są pięknym nośnikiem naszych uczuć i niewypowiedzianych słów. Podaruj bukiet kwiatów, który będzie doskonały upominkiem z okazji urodzin, imienin czy Dnia Kobiet. Razem z pięknymi kwiatami doręczony zostanie wazon, aby Odbiorca nie musiał się martwić w czym umieścić bukiet. Wysyłając kwiaty nie zapomnij o życzeniach. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 12 kwiatów
Średni - składa się z ok. 14 kwiatów
Duży - składa się z ok. 18 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Poczta i Kwiaty Lublin - otrzymaj zniżkę do 10% NA STAŁE. Jak tego dokonać? Załóż konto albo zaloguj się na naszej stronie internetowej zanim złożysz zamówienie i zamów artykuł. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu przy nowych zamówieniach. Maksymalny opust to 10%.

Opinie klinetów