Kolorowe tulipany od 25 do 50 sztuk

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Produkt sezonowy
  • Dostawa kurierem DHL
  • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Tulipan do tej pory urzeka swoim niepowtarzalnym wdziękiem i pięknem. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu to kwiat, kojarzący się z nadejściem wiosny, w której to cała przyroda budzi się do życia! Nic nie poprawi humoru tak jak kompozycja świeżo ściętych kolorowych tulipanów! Zachwycają swoją delikatnością oraz uwodzą subtelnym, wiosennym zapachem. Ponadto, są to kwiaty cieszące się nie tylko swoim urzekającym wyglądem, ale i uniwersalnością! Z tulipanów ucieszy się nie tylko ukochana, ale i ciocia, mama, czy też znajoma! Po taką kompozycję możesz sięgać przy każdej okazji, niezależnie od osoby, którą chcesz obdarować! Sięgnij po bukiet skomponowany z 25, 35, czy też z 50 świeżo ściętych, kolorowych tulipanów i wprowadź nieco wiosennego nastroju do życia Twoich najbliższych! Nasi kurierzy DHL z przyjemnością bezpiecznie dostarczą przesyłkę, w przystosowanym do transportu pudełku, pod wskazany przez Ciebie adres!

Wielkość bukietu
Mały 25 kwiatów
Średni 35 kwiatów
Duży 50 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Poczta i Kwiaty Lublin - otrzymaj zniżkę do 10% NA STAŁE. Jak tego dokonać? Załóż konto albo zaloguj się na naszej stronie internetowej zanim złożysz zamówienie i zamów artykuł. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu przy nowych zamówieniach. Maksymalny opust to 10%.